Nepriklausomos dujų sistemos įrengimas

Nepaisant augančių gamtinių dujų kainų, jų naudojimas kaip šildymo šaltinio namui yra labiausiai ekonomiškas palyginti su alternatyviais šildymo šaltiniais, tokiais kaip dyzelinas, elektra ir net mediena. Problema yra ta, kad ne visada yra galimybė prisijungti prie pagrindinės dujotiekio linijos. O ten, kur tai įmanoma, dažnai dujų įvedimo į namus kaina yra nepakeliama.
Įmonė „AteitiesKatilines” siūlo alternatyvų sprendimą – autonominių dujų irenginių montavimą. Naudojant mūsų įrangą, galėsite ne tik šildyti savo namus, bet ir naudoti gamtinės skystasias dujas maisto gaminimui ar vandens šildymui.

Kas įeina į autonominių dujų įrenginių komplektą?

Šis įrenginys susideda iš dviejų blokų: išorinio ir vidinio. Pirmasis yra degiamosios medžiagos talpa, kurio viduje įrengiami dujų balionai. Kiekvienos talpos kiekis ir tūris skaičiuojamas atskirai kiekvienam objektui. Paprastai vienam 100 kvadratinių metrų butui šildyti per savaitę reikalingas vienas 50 litrų balionas.
Visi į talpą įmontuoti balionai yra suskirstyti į dvi grupes: pagrindinę ir atsarginę. Kiekvienoje grupėje yra tam tikras talpų kiekis, sujungtų kolektoriumi. Kai pagrindinės grupės balionų dujos baigiasi, valdiklis perjungia į atsarginę grupę. Tuo metu namų savininkas gauna pranešimą į savo telefoną.
Be balionų ir kolektoriaus, išorines talpos sudėtyje yra rampa, kuri automatiškai perjungia grupes, kai degalų sąnaudos mažėja, žemo slėgio reduktorius ir avarinės dujų tiekimo į namus nutraukimo vožtuvas.
Vidinėje autonominių dujų įrenginio dalyje yra valdiklis su GSM (LTE) moduliu, atsakingu už pranešimų siuntimą, ir dujų nutekimo jutikliai.
Reikia atkreipti dėmesį, kad šildymui namuose naudojant skystąsias dujas jokių specialių leidimų gauti nereikia. Tačiau įrenginio montavimas turi atitikti tam tikroms statybos normas ir gaisrinės saugos standartus. Todėl projekto įgyvendinimui be specialistų pagalbos neapsieisite.

Kas įeina į autonominių dujų įrenginių komplektą?

Mūsų bendradarbiavimas turi šiuos privalumus:
  • Saugumas. Mūsų įmonės specialistai yra apmokyti ir turi atitinkamas licencijas dujų suvirinimo darbams atlikti, todėl užtikrina aukštą darbo kokybę ir dujų įrangos saugumą.
  • Techninės žinios. Visus balionų kiekio skaičiavimus ir projektinius dokumentus ruošia patyrę inžinieriai, kurie atsižvelgia į jūsų namo ypatumus.
  • Garantija ir aptarnavimas. Mes teikiame garantiją už mūsų darbą. Tai reiškia, kad jei kilo problemų su įranga, mūsų specialistai nemokamai pašalins gedimą per visą garantijos laikotarpį. Be to, mes taip pat teikiame paslaugas po garantinio aptarnavimo dujų autonominei įrangai, tai padės jums palaikyti sistemą veikimo būsenoje ir išvengti problemų ateityje.
Atkreipkite dėmesį, kad dujų įvedimo įvedimas kaina priklauso nuo daugelio veiksnių, įskaitant namo ir kiemo savybes. Todėl įrangos ir montavimo darbų kaina yra skaičiuojama individualiai kiekvienam klientui.
Susisiekite su mūsų vadovu, kad sutartumėte dėl inžinieriaus apsilankymo, matavimų atlikimo ir dujų Įvedimo kainą.

Nepriklausoma, išmani dujų tiekimo sistema naudojant dujų balionus. Šis patogus sprendimas labiausiai tinka vartotojams, kurie neturi galimybės prisijungti prie centralizuoto dujotiekio, bet nori patalpas šildyti dujomis. Ši sistema suteikia tokias pačias galimybes kaip ir centralizuotas dujotiekis.

Autonominė dujų tiekimo sistema susideda iš:

Išorinės sistemos:

  • Spintos (skydinės), kuri apsaugo sistema nuo pažeidimų (Talpina 4-12 balionų)
  • Dujų balionų
  • Dujų surinkėjo (kolektoriaus) ir reduktoriaus (įtaisas dujų slėgiui mažinti ir palaikyti)
  • Reguliatoriaus, kuris perjungia dujų srautus tarp balionų
  • Vožtuvo, kuris nutraukia dujų tiekimą į katilą

Vidinės sistemos:

  • GSM valdiklis (modulis), trumpąja žinute arba programėlėje išmaniajame telefone informuojantis apie poreikį pakeisti dujų balionus
  • Dujų nuotėkio daviklis, kuris atsiradus gedimui, vožtuvu sustabdo dujų tiekimą

Nepriklausomos dujų sistemos įrengimas

Konsultuojame ir įrengiame modernias, išmanias  autonomines dujų tiekimo sistemas. Naudojame patikimų gamintojų įrangą. Rekomenduosime palankiausiomis sąlygomis aptarnaujančius dujų tiekėjus. Apmokysime kaip naudotis sistema, atsakysime į visus iškilusius klausimus.

Mūsų meistrai patyrę, tvarkingi ir kvalifikuoti. Darbus atliekame švariai. Bendraujame su šypsena.

Dažniausiai atvykstame tą pačią dieną, dirbame be išeiginių. Visiems atliktiems darbams suteikiama garantija.

(Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus, Marijampolė, Utena, Telšiai, Tauragė, Druskininkai, Molėtai, Ignalina, Palanga, Birštonas, Zarasai ir kituose).

Nepriklausomos duju sistemos irengimas Vilniuje