Vandens šildytuvai - boileriai

Nepriklausomai nuo to, kokia šildymo sistema naudojama jūsų namuose, elektriniai vandens šildytuvai gali būti puiki sprendimo alternatyva energijos šaltinių įvairinimui. Tačiau, norint nusipirkti šildytuvą, reikia atsižvelgti į kai kuriuos niuansus. Pavyzdžiui, gyvenančių žmonių skaičių, prijungtų buitinės technikos skaičių, laidų patikimumą.
Kad ne pasirinktumėte netinkamo įrenginio, kreipkitės į „Ateitieskatilines”. Mes teikiame kompleksines paslaugas vandens šildytuvų parinkimui, montavimui ir palaikymui. Mūsų kompanijos asortimente yra įvairių įrenginių modelių, skirtingų galios ir veikimo principų.

Tekintamasis vandens šildytuvas

Šie prietaisai veikia tik tada, kai yra vandens sunaudojimas. Čia nėra talpyklos, kurioje reikia nuolat palaikyti nustatytą temperatūrą, todėl šio tipo vandens šildytuvų naudojimo sąnaudos yra pigesnės nei standartinių boilerių.
Tekintamų šildytuvų galia gali būti nuo 3 iki 30 kilovatų. Pastarieji naudojami komercinėse įmonėse ir namuose su dideliu vandens sunaudojimu.
Šio tipo el vandens šildytuvai skiriasi skirtingais formos faktoriais. Jie gali būti sieniniai, po kriaukle arba sumontuoti kaip maišytuvas.
Nepaisant privalumų, tekintam vandens šildytuvams yra trūkumų. Jie blogai reguliuoja vandens temperatūrą, kai yra silpnas slėgis vandentiekio sistemoje. Sumontuota TEN yra jautri kietumo druskoms, todėl prie šildytuvo reikės sumontuoti gerą vandens valymo sistemą.

Elektriniai šildytuvai

Įmonė „Ateitieskatilines” parduoda vandens šildytuvus boilerius. Šis įrenginys yra talpa, kurioje yra įmontuotas TEN’AS. Jie skiriasi tarpusavyje talpos, galingumo ir šildymo elemento tipo požiūriu.
Maži modeliai su 10-15 litrų talpa lengvai telpa po praustuvu ar spinteles viduje. Šildytuvai su 30 ir daugiau litrų talpa montuojami ant sienos naudojant specialius tvirtinimo elementus.
Šie šildytuvai veikia pagal elektrinių boilerių principą: vartotojas nustato patogią temperatūrą, kuri automatiškai palaikoma talpoje. Šildymas vyksta nepriklausomai nuo to, ar vandens tiekimo kranas yra įjungtas ar ne.
Prietaisų šildymo elemento tipai būna sausas ar šlapias TEN’AS. Pirmieji yra tiesiogiai sumontuoti vandenyje, o antrieji – įmontuojami į stiklainę ir visiškai izoliuojami nuo skysčio. Paskutiniųjų TENų privalumas yra tas, kad jų keitimo metu nereikia visiškai išardyti šildytuvo.

Kodėl verta pirkti elektrinį vandens šildytuvą būtent pas mus

Elektrinių vandens šildytuvų pirkimo privalumai įmonėje Ateitieskatilines:
  • Gera vandens boilerių kaina. Mes esame tiesioginiai vandens šildytuvų ir šildymo įrangos iš pasaulinių gamintojų tiekėjai, todėl galime pasiūlyti įvairius modelius su minimalia antkainio suma.
  • Kompleksinė paslauga. Be pardavimo, mes taip pat atliekame mūsų parduodamų vandens šildytuvų montavimą, užtikrindami patikimumą ir ilgalaikę jų eksploataciją.
  • Išlaidų mažinimas. Mūsų įranga turi aukštą energijos naudingumo klasę, todėl su mumis jūs ne tik sutaupysite perkant, bet ir sumažinsite elektros sąnaudas, suteiksite bepertraukiamą ir patogų karštą vandens tiekimą.
  • Įvairių įrenginių pasirinkimas. Platus elektrinių vandens šildytuvų asortimentas nuo tiekiamo vandens šildytuvo iki boilerių leidžia pasirinkti geriausią variantą pagal konkrečius poreikius.
Susisiekite su mūsų vadovu, kuris padės jums pasirinkti geriausią elektrinio vandens šildytuvo variantą ir organizuos jo įrengimą ir priežiūrą.

Vandens šildytuvo efektyvumas yra svarbiausias rodiklis pagal ką reiktų jį pasirinkti, bet ar visada?

Apsisprendžiant turite įvertinti koks karšto vandens kiekis jums yra būtinas kasdien. Dideliam suvartojimui vertėtu rinktis didesnės talpos boilerį, mažam poreikiui – momentinį ar mažos talpos.

Tūriniai vandens šildytuvai

Tūriniai vandens šildytuvai (Su talpa) gali naudoti dujas, elektrą, kietą kurą vandens šildymui. Tai labiausiai paplitusi šildytuvų rūšis. Senesnio modelio ar pigesni šildytuvai būna mažiau izoliuoti, sunaudoja daug energijos net jei vanduo nėra naudojamas – tik tam, kad palaikyti jūsų pasirinktą vandens temperatūrą talpykloje. Jei dar naudojate seną šildytuvą, vertėtų investuoti į naują, didesnio efektyvumo ir taupesnį.

Momentiniai vandens šildytuvai

Momentiniai vandens šildytuvai būna elektriniai arba dujiniai (integruoti i šildymo katilą). Šio tipo šildytuvai dažniausiai naudojami patalpose, kuriose nėra vietos šildytuvui su talpa. Jie užima mažai vietos ir dažniausiai yra tvirtinami prie sienos. Nuo jo dydžio dažniausiai priklauso galingumas – svarbu įvertinti savo poreikius, atsižvelgti į šeimos narių skaičių.

Momentiniai vandens šildytuvai būna dar kompaktiškesni, jei naudojami paruošti karštą vandenį viename taške (kriauklėje, duše). Jį galima lengvai sutalpinti po kriaukle ar spintelėje.

Šilumos siurblio vandens šildytuvai

Jų veikimo principas labai panašus į šaldytuvo. Šildydami vandenį jie taip pat vėsina ir sausina orą.

Saulės energijos vandens šildytuvai (kolektoriai)

Boilerio vandens skaitiklis