Šildymo katilai

Namų patogumų kūrimo būtina sąlyga yra tinkamų šildymo sistemų įrangos pasirinkimas. Ypač svarbu atkreipti dėmesį į šildymo katilo pasirinkimą. Jie skiriasi ne tik dydžiu, galia ar prekės ženklo pavadinimu, bet ir tipu

Šildymo katilų rūšys

„Ateitieskatilines” teikia kompleksines paslaugas šildymo katilų montavimui, aptarnavimui ir remontui Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir kituose Lietuvos miestuose. Be to, įmonė savo klientams teikia įrangą šildymo sistemoms iš pirmaujančių pasaulio gamintojų. Mūsų kataloge yra šie katilų tipai.

Dujiniai

Jie pasižymi dideliu automatizavimu ir galia. Naudojant dujinį katilą, jums nereikia rūpintis kuro įkrovimu ar jo pristatymu. Vienintelis reikalavimas yra prijungimas prie magistralinio dujotiekio.
Yra katilu pasirinkimas su vienu ir dviem kontūrais. Paskutiniai, be šildymo, taip pat šildo vandenį karšto vandens tiekimui.

Kieto kuro

Kieto kuro katilais vadinami šildymo katilai, veikiantys deginant kietą kuro medžiagą: malkas ar anglis. Jie yra ekonomiški ir gali būti naudojami sistemoje su natūraliu šilumnešio cirkuliavimu.
Tačiau pasirenkant kieto kuro katilą, reikia atsižvelgti į šiuos momentus: tinkamą kaminų išvedimo statybą, atskirą kambarį katilinės ir kuro laikymui, gerą patalpų vėdinimą.

Skysto kuro

Jie yra tarpinis sprendimas tarp dujinių ir kieto kuro katilų. Turint didelią dyzelino talpyklą, šie katilai praktiškai nereikalauja dėmesio darbo metu. Visas kuro deginimo procesas yra visiškai automatizuotas. Tačiau pati įrengimo procedūra reikalauja profesionalių skaičiavimų ir didelio darbo krūvio. Be to, dyzelio deginimas yra ne pigiausias būdas namų šildymui.
Skysto Kuro katilai tinka viešbučiams ar dideliems kotedžams, kuriuose nėra pagrindinio dujotiekio, o kieto kuro analogų naudojimas reikalauja didelių fizinių pastangų.

Šilumos siurbliai

Tai įrenginys, kuris ištraukia šilumą iš aplinkos ir ją perduoda patalpoms šildyti ar karšto vandens gamybai. Šilumos siurblys yra pažangiausia šildymo sistema, kuri leidžia gauti komfortinę temperatūrą namuose su minimaliomis sąnaudomis. Jie ne gamina šilumos, o tiesiog nukreipia ją.

Šilumos siurblių darbo paslaptis slypi indikatoriais naudojime, kuris keičia savo agregatinę būseną mažiausiais temperaturos svyravimais.

Kodėl verta pirkti katilą būtent pas mus?

Katilų kainos specializuotuose parduotuvėse gali būti per aukštos, nes tai susiję su didelėmis patalpų nuomos, konsultantų ir vadybininkų darbo sąnaudomis. Mūsų įmonė „Ateitieskatilines” siūlo unikalią galimybę įsigyti šildymo sistemos įrangą už minimalią kainą. Nors esame oficialus dileris, šildymo katilų pardavimas yra papildoma paslauga, skirta šildymo sistemos montavimui.

Užsakant katilą pas mus, jūs gaunate šias naudas:

  • Šildymo sąnaudų taupymas. „Ateitieskatilines” ekspertai parinks katilo variantą, kuris ne tik užtikrins patogią temperatūrą namuose, bet ir leis sutaupyti iki 30-50% šildymo sąnaudų.
  • Patikimumas ir ilgaamžiškumas. Mes parduodame tik patikrintų gamintojų katilus, kurių kokybę patvirtina atitinkančiais sertifikatais.
  • Patogumas naudoti. Pas mus galite užsisakyti įrangą, kuri atitiks jūsų funkcionalumo ir automatizavimo poreikius.
  • Saugumas. Katilai yra aprūpinti moderniomis saugos sistemomis, kurios apsaugo nuo avarinių situacijų ir pažeidimų.
  • Platus modelių pasirinkimas. Siūlome skirtingų tipų ir galingumo katilus, kurie leidžia pasirinkti tinkamiausią variantą konkretiems poreikiams ir eksploatacijos sąlygoms.

Susisiekite su mūsų vadybininku, kad gautumėte nemokamą konsultaciją arba užsisakykite atvykstančio matuotojo vizitą, kad įvertintumėme šildymo sistemos montavimo darbų kainą jūsų objekte.

Remontuojame ir montuojame visų tipų šildymo katilus

Mūsų meistrai padės greitai išspręs bet kokį Jums kilusį klausimą apie katilus. Su katilų rūšimis galite susipažinti šiame puslapyje:

Susisiekite su mumis telefonu +37068446789 ir mes atsakysime į bet kokį Jūsų klausimą.