Dujininiai katilai


+370 684 46789

Dujinis šildymo katilas yranaudingesnis nei kitą įranga , veikianti kietuoju, skystuoju kuru ar elektros energija. Jis veikia deginant gamtinės dujas, kurių deginimas šildymui yra pigesnis nei elektros energija ar dyzelinas. Be to, deginimo produktai, ypač moderniose modeliuose, turi minimalų poveikį aplinkai.Pigiai įsigyti dujinį katilą su montavimu galite mūsų įmonėje „Ateitieskatilines”. Mes esame sertifikuoti specialistai šildymo sistemų montavimo, remonto ir priežiūros srityje ir tiesiogiai bendradarbiaujame su įrangos tiekėjais. Užsakant montavimą pas mus, jūs gaunate realią galimybę įsigyti katilą už minimalią kainą.

Dujinių katilų asortimentas

Dėl bendradarbiavimo su pirmaujančiais Europos, Japonijos ir Pietų Korėjos dujinių šildymo sistemų įrangos gamintojais, galite įsigyti katilą, kuris bus 100% atitinkantis reikalavimus ir pageidavimus.

Vieno arba dviejų kontūrų

Vieno kontūro dujiniai katilai skirti tik šildymo sistemos šilumnešio šildymui. Jie turi paprastą konstrukciją, kuri palengvina jų priežiūrą ir remontą.
Dviejų kontūrų katilai yra aprūpinti funkcija šildyti pratekantį šaltą vandenį. Tam jų konstrukcijoje yra papildomas šilumokaitis arba vienas bioterminis. Tokio tipo įranga veikia taip: kai karšto vandens tiekimo čiaupas uždarytas, katilas yra šildymo (ar laukimo) režime ir palaiko šilumnešio temperatūrą nustatytoje reikšmėje, o atidarant čiaupą jis automatiškai pradeda šildyti vandenį.

Sieniniai arba grindiniai

Pasirinkimas montavimo būdo pirmiausia priklauso nuo dujinio katilo galios. Grindinio tipo modeliai turi platesnį gamybos diapazoną nei sieniniai. Tai lemia tai, kad juose gali būti įrengtas stipresnis degiklis ir didesnis šilumokaitis.
Sieninių dujinių katilų galia neviršija 40 kW, todėl jie tinka tik pastatų šildymui, kurie neviršija 350 kvadratinių metrų ploto. Tačiau kompaktiški matmenys ir koaksialinis dūmtraukis leidžia išvengti būtinybės organizuoti atskirą katilinę. Sieninius dujinius katilus dažnai montuoja virtuvėje vietoj vienos viršutinės spintelės.

Regular or Condensing

Traditional gas boilers are constructed similarly, regardless of whether they have an open or closed combustion chamber. Inside the gas equipment, there is a burner with flames directed at the heat exchanger. The latter captures some of the thermal energy and directs it to the heat transfer fluid, while the rest is expelled into the chimney along with exhaust gases. The efficiency of regular gas boilers does not exceed 95%.Condensing units have a more complex heat exchanger design that utilizes thermal energy not only from direct gas combustion but also from exhaust gases through their condensation. The efficiency of condensing boilers can reach up to 100%.The drawback of condensing gas boilers is their high cost.

Kodėl verta pirkti dujinį katilą būtent pas mus

Tampa mūsų klientu, jūs gaunate šias naudas:

  • Visų paslaugų kompleksas. Mes siūlome įvairių tipų dujinius katilus ir teikiame jų įrengimo bei remonto paslaugas. Tai reiškia, kad jums nereikės ieškoti trečiųjų šalių rangovų, kurie atliktų įsigyto įrenginio montavimą. Su mumis jūs sutaupysite laiko ir pinigų.
  • Ekonomika. Mūsų įmonė tiesiogiai dirba su tiekėjais, užtikrinantys duju katilo kaina naudingas ir garantuojantys jų kokybę. Padėsime jums rasti geriausią sprendimą kiekvienam klientui.
  • Patogumais. Mes dirbame ne tik Vilniuje, bet ir visoje Lietuvoje. Tai reiškia, kad kiekvienas gali pasinaudoti mūsų įmonės profesionaliomis paslaugomis, nepriklausomai nuo gyvenamosios vietos regiono.

Dujinio katilo įsigijimas „Ateitieskatilines“ įmonėje yra naudingas sprendimas tiems, kas ieško optimalios kainos ir kokybės santykio, profesionalaus požiūrio, plataus produktų ir paslaugų pasirinkimo.

Kaip pasirinkti naują katilą?

Renkantis dujinį katilą svarbu, kad jo techninės galimybės atitiktų visus jūsų poreikius bei lūkesčius. Pavyzdžiui permažo galingumo krosnis gali neužtikrinti norimos temperaturos namuose itin šaltu oru žiemą. Siekiant išvengti šios ir kitų problemų dažniausiai montuojami galingesni agregatai nei reikėtų. Tai turi ir pliusų ir minusų. Busite ramūs dėl šilumos tiekimo atšiauriomis sąlygomis, bet per galinga krosnis dažnai išsijunginės. Tai skatins jos dalių greitesnį nusidėvėjimą, bus be reikalo naudojama energija. Didesnio galingumo krosniai gali reikėti didesnio pralaidumo ortakių, kitu atveju katilo veikimas gali būti triukšmingas.

Tik kvalifikuoti meistrai jums gali užtikrinti tinkamo katilo parinkimą ir montavimą, aptarnavimą. Parenkant katilą yra atsižvelgiama į jūsų poreikius, patalpų lokaciją (vidutinė oro temperatūra priklausomai nuo miesto gali skirtis net 3 laipsniais), patalpų plotą, langų ir statybos, izoliacijos kokybę. Pastačius naują katilą yra labai svarbu jį reguliariai prižiūrėti, nes turbūt nei vienas iš mūsų nesileistų į kelionę su automobiliu, kuriam 5 metus netikrintas padangų slėgis, stabdžių sistema.

Taistyti ar keisti?

Dažniausiai, jei katilas yra iki 10 metų senumo, neatsižvelgiant į naujų krosnių efektyvumą labiau apsimoka jį taisyti, nei keisti nauju. Dažniausi pasitaikantys gedimai yra smulkūs – daviklių, rėlių, vožtuvų pakeitimas ar paprasčiausias komponentų išvalymas išsprendžia visas problemas. Tačiau jei sugenda pagrindiniai komponentai pvz. Valdymo modulis, šilumokaitis – geriausiai būtų pagalvoti apie agregato keitimą.

 

Naujo ir seno katilo efektyvumas

Nauji katilai yra daug efektyvesni. Jie gali jums sutaupyti iki 30% šildymo išlaidų lyginant su senais katilais, tai pat mes galime padėti nusipirkti naują katilą geriausiomis kainomis. Nauji katilai naudoja dvigubus šilumokaičius. Šilumokaitis yra katilo sudedamoji dalis, kuri sugeria šilumą kurią išskiria degančios dujos. Taigi norint sugerti kuo daugiau šilumos iš įkaitinto oro krosnyse įmontuotas antrinis šilumokaitis. Smarkiai padidėja efektyvumas.

Taisymas ir remontas

Paprasti būdai sutaupyti šildymo sezonu

Yra keli paprasti būdai kurie gali leisti jums sutaupyti šildymo išlaidų. Pasirinkite jums maloniausią kambario temperatūrą – pvz. pamažinant temperatūrą nuo 23 laipsnių iki 21, gali jums padėti sutaupyti net iki 6% išlaidų. Naudokite programuojamus termostatus, mažinkite kambario temperatūrą nakties, darbo dienos metu, atostogaudami. Naktimis užtraukite užuolaidas, izoliuodami langus. Saulėtomis dienomis atitraukite visas užuolaidas – taip išnaudosi nemokamą šilumą, sutaupysite.