Sugedo Dujinis Katilas

Visi tikimės, kad mūsų šildymo sistema veiks nepriekaištingai 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę. Kartais nutinka kitaip. Tad ką daryti, jei sugedo jūsų šildymo sistemos katilas? Kiek kainuos jo remontas?

Kartais geriausias sprendimas bus keisti katilą, bet tikrai ne visada. Naujas katilas reikalauja didelių išlaidų, ateitieskatilines.lt meistrų tikslas yra rasti geriausią sprendimą klientui, todėl jei matome, kad klientui bus geriau, visada stengiamės pataisyti senąjį katilą. Toks požiūris mums padeda jaustis sąžiningais prieš klientus ir džiaugtis tais, kurie pas mus sugrįžta. Šis požiūris, užduodant tinkamus klausimus, tinkamu laiku, mums padeda rasti tą geriausią sprendimą.

Atidžiai perskaitykite katilo naudojimo instrukciją!

Pirmiausia turėtumėte įvardinti kokio tipo katilą turite. Visi dujiniai katilai turi saugumo funkciją, kuri sustabdo katilą. Šią funkcija gali aktyvuoti įvairios katilo veiklos klaidos, taip automatiškai apsaugant vartotoją nuo dujų ar smalkių nuotėkio. Jei jūsų katilas yra įsijungus ši funkcija, galima pabandyti ją išjungti, paprasčiausiai išjungiant katilą iš elektros maitinimo lizdo. Palaikyti 5 minutes ir vėl įjungti. Tai turėtų perkrauti katilo sistemą ir labai dažnai to užtenka, kad katilas vėl veiktų.

Jei katilas vis tiek neveikia, patikrinkite maitinimo šaltinį, vandens tiekimą, dujų tiekimą, katilo sistemos slėgį. Jei jis nukritęs – pakelkite jį iki 1,5 bar. Jei nenorite to daryti patys ar nesate tikri, kad žinote ką darote susisiekite su mumis ir mes jums padėsime. Jei jaučiate dujų kvapą, nedelsdami skambinkite į dujų avarinę tarnyba telefonu 1804.

Close Menu