Magnetinis Filtras Katilams

Kas yra magnetinis filtras katilams?

Kam skirti magnetiniai filtrai ir ką jie daro? Magnetinis filtras, galima sakyti yra naujovė rinkoje. Šie filtrai sukurti norint padidinti katilų ilgaamžiškumą, taip pagerinant vartotojų pasitikėjimą gamintojais. Be abejo prie patikimumo taip pat prisideda geresnių komponentų gamyba, gamybos metodai, moksliniai tyrimai, kurie visumoje užtikrina ilgaamžių, efektyvių ir patikimų katilų gamybą.

Neatsižvelgiant į išaugusią katilų ir jų dalių kokybę, svarbiausia yra teisingas katilo montavimas ir švari sistema, tinkama techninė priežiūra. Dėl visų šitų veiksnių, atsirado papildomų priedų, kurie padeda užtikrinti ilgalaikį katilo veikimą. Vienas iš jų – magnetinis katilo filtras, kurį sukūrė įmonė “Adey”.

Taigi kas yra magnetinis filtras ir ką jis daro? Iš pažiūros tai labai paprastas gaminys ir tai yra vienas jo privalumų. Šiame filtre nėra jokių judančių dalių. Jis naudoja magnetą, kurio pagalba pritraukia metalo šiukšles esančias sistemoje. Šildymo sistemoje yra metalinių dalių, kurios reaguodamos su vandeniu rūdija, susidaro mažos metalinės dalelės, kurios linkusios kauptis. (Jos gali būti vadinamos dumblu). Šios dalelės dažniausiai kaupiasi radiatoriuose, riboja cirkuliaciją ir mažina jų efektyvumą. Taip pat jos patenka į šildymo katilą, siurblį. Tai gali sukelti gedimą. Tad visi magnetiniai filtrai turi tą pačia, pagrindinę funkciją – pašalinti iš sistemos metalo daleles, kurios būna pašalinamos iš konteinerio kasmetinės profilaktikos metu. 

Patikimas šildymo sistemos veikimas yra labai svarbu, ir dažnai apie tai nepagalvojame kol ši sistema sugenda. Tad visos priemonės užbėgti tam už akių yra tinkamos, o magnetinis filtras yra viena iš tu priemonių. Naujo katilo kaina yra sąlyginai didelė, lyginant su priemonėmis kurios gali prailginti jo gyvavimo laikotarpį.

Close Menu